3D Ice Road Trucker – poradzisz sobie na oblodzonej jezdni?

Opis gry 3D Ice Road Trucker należy zacząć dokładnie od tego, od czego zaczynają jej twórcy – od reklamy. Kiedy naklikamy się już do woli, będziemy mogli wybrać rodzaj samochodu, jakim chcemy się poruszać. Do wyboru mamy ciężarówkę przewożącą długie drzewa, chłodnię, bądź Pickup’a. W każdym trybie mamy do przejścia 30 poziomów.

Ja zaczęłam od podróży z drewnem i szybko pożałowałam. Wiedziałam, że sterowanie takim kolosem jest trudne, ale nie że aż tak niebezpieczne!

Autorzy umożliwiają graczom wybranie kamery, z jakiej chcą oglądać swoje popisy. Mnie najbardziej przypadła do gustu ta za ciężarówką. Fani widoku z pierwszej osoby będą zadowoleni, gdyż i taki tryb istnieje. Kolejnym krokiem jest wybranie sposobu sterowania. Ja, po kiepskich przejściach z symulatorami i akcelerometrem, postanowiłam skorzystać z klawiszy.

Na trasie wyświetlają się obręcze, przez które powinien przejechać cały samochód. Nasza droga nie ogranicza się do podjechania kilku metrów i zaparkowania w wyznaczonym miejscu. Owszem – parkowanie musi być dokładne, lecz najpierw musimy prowadzić przez dobre kilka minut.

Drogi prowadzą przez zaśnieżone i oblodzone uliczki, które często powodują wpadnięcie w poślizg. Może się zdarzyć przebieżka przez zamrożone jezioro – tam dopiero dzieją się niezłe akcje.

Mimo tego, że nie ma możliwości ulepszania swojego samochodu, przyjemność z gry jest duża, gdyż za darmo możemy pobawić się w aż 90 poziomach, różnorodnych graficznie i pod względem sterowania. Sama oprawa audiowizualna aplikacji nie jest może rewelacyjna, lecz nie przeszkadzała mi podczas gry.

Jeżeli przepadacie za symulatorami parkowania, a dodatkowo lubicie trochę pojeździć, szczerze polecam produkcję studia Play With Friends Games. Skoro za oknem jest już bezpiecznie ciepło, można pokusić się o szybką jazdę na lodzie, bez obawy o to, że sprowadzi się do kraju jakieś ochłodzenie :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button