Home » Android » Super Phantom Cat – Mario Bros w kociej odsłonie

Super Phantom Cat – Mario Bros w kociej odsłonie

Super Phantom Cat to gra w charakterze Mario Bros. Miłośnicy platformówek w stylu retro zachwycą się możliwościami, jakie daje produkcja studia Veewo Games.

Głównymi bohaterami Super Phantom Cat 2 są (jak sama nazwa wskazuje), koty. W zależności od poziomu zaawansowania gracza i osiągniętego levelu, odblokowaniu ulegają inne, kolorowe postaci.

Na planszy spotkamy się z przeróżnymi przeszkodami. Wśród nich na pierwszym miejscu plasują się ,,żywi” rywale, który przy bliskim kontakcie zabierają nam życie w postaci serduszka (tych mamy na ,,dzień dobry”, kilka). Chcąc pozbyć się nieprzyjaciół, należy ich omijać, bądź po prostu na nich skakać.

Za zebrane w grze pieniądze kupujemy interesujące nas gadżety a jeżeli brakuje nam złotych monet, zawsze możemy poświęcić swoją uwagę questom, obok których nie można przejść obojętnie 🙂

 

 

Super Phantom Cat to gra w charakterze Mario Bros. Miłośnicy platformówek w stylu retro zachwycą się możliwościami, jakie daje produkcja studia Veewo Games. Głównymi bohaterami Super Phantom Cat 2 są (jak sama nazwa wskazuje), koty. W zależności od poziomu zaawansowania gracza i osiągniętego levelu, odblokowaniu ulegają inne, kolorowe postaci. Na planszy spotkamy się z przeróżnymi przeszkodami. …

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Czasoumilacz

Ocena Użytkowników: Oceń jak pierwszy!
96

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*