DarmoweGry na iOSiOS

Simply Find It – znajdź różnicę

Pamiętacie pewnie rebusy z dziecięcych książeczek, w których musieliście znaleźć różnicę w dwóch wskazanych obrazkach? Simply Find It to świetny sposób na relaks po ciężkim dniu. Możecie być pewni, że widoki, jakie zostaną Wam przedstawione, będą wymagały od Was ruszenia głową – nie jest to kolejna, banalna aplikacja,w której różnice są widoczne gołym okiem.

Przede wszystkim należy wspomnieć o tym, że produkcja jest bardzo obszerna. Jak pewnie zauważyliście wyżej, autorzy aplikacji zapewnili swoim graczom wielogodzinną zabawę w 70 etapach. Tak – w Simply Find It przechodzicie kolejne levele, stając się na końcu mistrzami w znajdowaniu różnic.

Może się wydawać, że tego typu apki nie są zbytnio twórcze – nic bardziej mylnego – potrafią wprowadzić człowieka w stan skupienia, w którym opiera swoje myśli jedynie na ty, co widzi.

W grze znajdziecie wiele typów rozgrywek: klasyczny (dwa takie same obrazki, różniące się 3 szczegółami, gra na czas), odbicie lustrzane (trudniejsze od poprzedniego typu klasycznego, również walczycie z upływającym czasem), gra ze znajomymi, niekończący się level, oraz tryb relaksu.

W aplikacji znajdziecie piękne krajobrazy, wyjątkowo relaksacyjną muzykę, oraz podpowiedzi, które widzicie w prawym dolnym rogu. Pamiętajcie jednak, że ilość ,,hintów” jest ograniczona. Jeżeli wyczerpiecie wszystkie, za kolejne będzie trzeba dopłacić w prawdziwych pieniądzach.

Ale chyba nie chodzi o to, żeby korzystać z podpowiedzi w tego typu produkcjach, prawda? 🙂 Cieszcie się spokojną rozrywką po ciężkim dniu pracy.

Pobierz Simply Find It za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close