Spiral Episode 1 Free – obudź się!

Co powiecie na nowość w kategorii gir akcji? Spiral Episode 1 Free to gra, w której będziecie mieli szansę na znalezienie się w grafice 3D zupełnie za darmo. Dodatkowo poznacie nowych bohaterów, których do tej pory nie widywaliście w żadnej produkcji. Czy nie czas na zakochanie się w czymś innowacyjnym?

Poza świetną grafiką, która urzekła graczy od samego początku, należy zwrócić uwagę na samą fabułę gry. Bohater jest we śnie, budzi w obcym sobie miejscu i ma do wykonania pewne misje. Nie wie, co będzie działo się, kiedy przekroczy próg drzwi. Podczas przeprawy przez nowoczesny świat, możemy korzystać z pomocy miłej dziewczyny, która zapoznaje bohatera z otaczającym go światem.

 Spiral Episode 1 Free to połączenie jawy ze snem. Bohater sam chwilami nie jest pewny, czy śni, czy otacza go rzeczywistość. Sterowanie odbywa się w prosty sposób, za pomocą dotyku w miejsce, w które mężczyzna ma się dostać. Jeżeli chcemy, aby pobiegł, wystarczy kliknąć dwa razy.

Aby odblokować nowe umiejętności swojego podopiecznego, należy przechodzić sukcesywnie kolejne etapy i wykonywać polecenia narzucone nam z góry. Czasem znalezienie odpowiedniej osoby (na obrazku wyżej akcja toczy się w wielkim pociągu), zajmuje kilkanaście minut, dlatego możecie być pewni, że przejście całej produkcji pochłonie wiele godzin z Waszego życiorysu.

Grafika i efekty dźwiękowe są fenomenalne, jak na darmową i zupełnie nową pod względem fabuły produkcję. Szczerze polecam – nie zawiedziecie się ;)

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button