AndroidiOSWindows Phone

Pinterest – zbiór fantastycznych inspiracji z całej sieci

Pinterest zaczął być popularny nie tak dawno temu. Wielokrotnie widziałam na stronach czerwone pinezki zapraszające mnie do przypięcia tematu. Nie wiedziałam o co chodzi do czasu zetknięcia się z portalem przypadkiem, kiedy to szukałam pomysłów na zrobienie ubrań samodzielnie. Po zalogowaniu przez Facebooka okazało się, że 90% moich znajomych korzysta z aplikacji, a tylko ja jestem w tyle.

Czym jest Pinterest? To wszystko, na co tylko mamy ochotę. Jeżeli poszukujecie inspiracji z jakiejkolwiek dziedziny, wystarczy że w wyszukiwarce wpiszecie frazę, która wpadnie Wam do głowy. Tym sposobem uzyskacie wyniki, które dodali ludzie z całego świata. Jeżeli Wasz tag był przez kogoś użyty we wpisie, z pewnością go odnajdziecie.

Dla przykładu – szukam odzieży robionej samodzielnie: wpisuję ,,DIY clothes”. Po chwili otrzymuję tysiące (o ile nie setki tysięcy) wyświetlanych postów ze zdjęciami. Pomysłowość ludzka nie zna granic – wchodzę z interesującą mnie fotkę i przeglądam zawartość całego wpisu. Mogę postawić pinezkę w tym miejscu, dodać post do ulubionych, bądź go skomentować. Wszystko oczywiście za darmo.

Każdy użytkownik aplikacji może samodzielnie dodawać swoje wpisy, zaznaczając przy tym lokalizację, czy inne parametry. W programie roi się od przepisów kulinarnych, sposobów na domowe maseczki, pomysłów na dekorację wnętrz, nowinek technicznych, zwierząt, ludzi, itp.

Pinterest to w zasadzie taki kumpel wujka Google. Jeżeli czegoś w nim nie ma, prawdopodobnie nie istnieje. Jeśli lubicie szperać w sieci, z pewnością będziecie zachwyceni możliwościami aplikacji. Polecam zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

icon
PinterestPinterest, Inc.Social NetworkingBezpłatneDownload

Review Overview

Pomysł
Przydatność
Wykonanie

Polecamy!

Obecnie chyba najpopularniejszy serwis zdjęciowy na rynku. Istna rewelacja, dzięki której można zaczerpnąć wiele pomysłów z każdej kategorii tematycznej.

Tagi

Podobne

Close