Gry na iOSiOSPłatne

Jellies! – połącz uciekające galaretki

Jellies! to gra zręcznościowa od Aleksei Kalinin, w której wcielamy się w rolę rybaka Boba, który łowi bardzo niesforne galaretki. Główne bohaterki są bardzo rozkapryszone i skaczą na wszelkie strony. By je złapać, musimy naprawdę bardzo szybko reagować. Łączyć może dwie galaretki w pary, jednak większa ilość złączonych słodyczy skutkuje zebraniem większej ilości punktów.

Im więcej łańcuszków uda nam się zrobić, a może nawet zatoczyć okręgi, tym szybciej osiągamy awans do kolejnego poziomu. W trakcie gry musimy liczyć się z upływającym czasem. Może się zdarzyć, że na planszy pojawi się dodatkowy zegar, który umożliwi nam wydłużenie czasu o kilkanaście sekund, dając szansę na uzyskanie lepszych wyników.

Podczas gry możemy kupować power-upy w postaci bomb, by szybciej rozprawiać się z galaretkami, lecz korzystanie z ulepszeń nie jest konieczne. W końcu im trudniej, tym ciekawiej! 🙂

Może się zdarzyć, że uda nam się zyskać dodatkową gwiazdkę za wykonanie jakiegoś dodatkowego zadania. Jeżeli sobie z tym poradzimy, dostaniemy kilka tysięcy punktów, oraz dwa zegary do wykorzystania w grze.

Swoimi wynikami możemy dzielić się ze znajomymi. Wydaje mi się że gra zasługuje na wysoką ocenę i taką też dostanie. Polecam wszystkim! 🙂

icon
JELLIES!FIFTYTWO, OOOGames8,99 złDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Możliwości

Polecamy!

Szczerze polecam ciekawą i zabawną grę zręcznościową, która z pewnością pobędzie na Waszym urządzeniu bardzo długo 🙂

Tagi

Podobne

Close