Gry na iOSiOSPłatne

In Fear I Trust – wydostań się z ośrodka badań

In Fear I Trust to kolejny debiut, jaki mam przyjemność Wam prezentować na łamach appsblog.pl. Aplikacja wczoraj ujrzała światło dzienne i sprawiła, że nie przestaje się o niej mówić. Ta psychologiczna gra, w której wcielamy się w człowieka poddawanego eksperymentom, to istny fenomen. Przygotujcie się sporą dawkę przeżyć.

Do tej pory twórcy aplikacji zaprezentowali dwa sezony gry – obiecali, ze wkrótce ta kolekcja się powiększy. Wyobraźcie sobie, że znajdujecie się w budynku, w którym przeprowadzane są eksperymenty medyczne i bardzo niebezpieczne badania. Obudziliście się z utratą pamięci… W jaki sposób wydostaniecie się z tego potwornego miejsca?

Główny bohater jest ofiarą eksperymentów, jakie przeprowadzano na nim pewien czas temu. Budzi się i nie wie kompletnie co się z nim działo. Co jakiś czas ma przebłyski myśli, wspomnień, w których przypomina sobie co robi w danym miejscu i czego tu doświadczał. To nie są miłe wspomnienia…

Poza niesamowitym dreszczykiem emocji, w aplikacji znajdziecie zagadki, które przybliżą Was do ucieczki. Będziecie mieć okazję na wykazanie się umiejętnościami logicznego myślenia i rozwiązywania psychologicznych testów.

Uważam tak samo, jak producenci aplikacji – jeżeli uruchamiacie grę, załóżcie słuchawki – będziecie wtedy w 100% odbierać wszystkie bodźce, jakie powinniście. Gra ,,na głośniku” wiele odbiera. W tej grze musicie się bać.

Trzymająca w napięciu oprawa dźwiękowa jest doskonale dopasowana do In Fear I Trust. Już się boicie? I bardzo dobrze 😉

Pobierz grę za $2,99 w AppStore.

Review Overview

Grywalność
Grafika
Sterowanie
Pomysł

Rewelacja!

Fantastyczna gra psychologiczna, trzymająca w napięciu przez cały czas. Załóżcie na uszy słuchawki, a sami znajdziecie się w spirali strachu!

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close