DarmoweGry na iOSiOS

Gesundheit! – zwariowałam na punkcie tej gry!

Gesundheit! to gra, w której zakochałam się od pierwszego uruchomienia. Co takiego ma w sobie? Zielonego stworka, który psuje ohydną flegmą, oraz czerwonego potwora, który bardzo tą flegmę lubi i ma ochotę pożreć nie tylko wydzielinę, lecz także jej ,,twórcę”. Niektórzy pewnie już w tym momencie skorzystają z krzyżyka w prawym górnym rogu. Ci, którzy przetrwali niech zobaczą, co mogą mieć za darmo (zanim cena wróci do normy).

gg

Co urzekło mnie w Gesundheit!? Przede wszystkim oprawa graficzna – jest jakby namalowana przez dziecko. Człowiek grając w opisywaną produkcje, czuje się jakby był w innym świecie!

Zacznijmy jednak od początku. Fabuła gry jest następująca: kilka kolorowych stworków bawiło się na placu zabaw, zielony podszedł do maluchów i chciał dołączyć do gry. Niestety – jego przeziębienie wzięło górę i zamiast wydawać śmieszne dźwięki… zapluł się zieloną wydzieliną. Chwilę później do miasteczka wpadły czerwone stwory, które znane są z tego, że uwielbiają małe stworzonka. Jedyną bronią, jaką można pokonać wstrętne potworzyska jest właśnie… flegma!

Zastawiajcie pułapki na czerwonego i plujcie w odpowiednie miejsca, aby Wasz wróg numer jeden chodził i zbierał swoje ulubione pożywienie. Kiedy dojdzie do kolców, wycelujcie w ich środek i wprowadźcie go do centralnej części zasadzki.

Zwracajcie szczególną uwagę na to, aby czerwony Was nie dopadł. Uwierzcie mi, że w całości jesteście dla niego lepszą przekąską, niż wydzielina, jaką wydalacie 🙂

W grze znajdziecie dziesiątki fantastycznych leveli, w których będziecie musieli zbierać gwiazdki dające awans do kolejnego etapu. Bawcie się dobrze!

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Pomysł

Polecamy!

Jeżeli nie jesteście obrzydliwi, z pewnością zakochacie się w tej przygodówce tak samo, jak ja. Świetna grafika i wciągające etapy.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close