AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOSPłatne

Brightstone Mysteries: Paranormal Hotel (pełna wersja) – sprawa dla detektywa

Fabuła Brightstone Mysteries: Paranormal Hotel jest ciekawa i tajemnicza. Akcja gry rozpoczyna na się pod palmami, gdzie znana pani detektyw wypoczywa na urlopie. Dostaje telefon i decyduje się na podjęcie sprawy wyznaczonej przez przełożonego. Jak zapewne się domyślacie, w produkcji przyjdzie nam wcielić się w rolę tejże właśnie niewiasty.

Na początku przychodzi nam zdecydować się na jeden z trzech trybów gry. Pierwszy (casual) przystosowany jest dla początkujących i leniuchów, a każdy kolejny dla ambitnych i zaawansowanych graczy. Nie ukrywam, że chętnie testuję apki z opcją casual, bo rozwiązywanie spraw bez pomocy bywa naprawdę skomplikowane. Kiedy jednak zaczynam śledztwo na własną rękę (po godzinach pracy), zdecydowanie wybieram opcję dla ambitnych.

Różnica pomiędzy casualem a innymi polega przede wszystkim na szybkości ładowania się podpowiedzi, istnienia, bądź nie widocznych, świecących miejsc dostępnych akcji, oraz podobnych. Podczas gry możemy skorzystać z samouczka, lecz jest to wskazane w przypadku osób, które dotychczas nie miały styczności z hidden objects.

Tytuł prezentuje się całkiem sympatyczne i jest bardzo rozwinięty. Co więcej – autorzy obecnie oferują swoje dzieło w AppStore w promocyjne cenie… zero złotych. Jest to niebywała okazja, bo zwykle za takie przyjemności należy płacić kilka dolców. Użytkownicy Androida muszą liczyć się z wydatkiem rzędu kilkunastu złotych.

Jeżeli chodzi o dodatkowe funkcje, z którymi nie spotkałam się w innych grach od G5, to z pewnością są to dialogi, w których samodzielnie wybieramy temat rozmowy i poszczególne pytania. Dzięki temu czujemy się naprawdę zaangażowani w sprawę.

Jeżeli jeszcze nie graliście w Brightstone Mysteries, szybko naprawcie ten błąd 🙂

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

Review Overview

Wykonanie
Grywalność
Sterowanie

Super!

Nie ma szaleństwa, ale tytuł prezentuje się bardzo dobrze na tle innych dzieł studia G5.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close