Who Deleted Me on Facebook – kto wyrzucił Cię z fejsa!?

Zapewne wielokrotnie podczas sprawdzania swoich kontaktów na Facebooku zauważaliście, że liczba się zmniejszyła. Prawdopodobnie za taką informacją poszła myśl ,,kto mógł mnie wyrzucić z fejsa?”. Od teraz odpowiedź na to pytanie nie będzie problemem. Wystarczy zainstalowanie specjalnej aplikacji do znanego portalu społecznościowego pod postacią produkcji mobilnej, bądź wtyczki do kompa, by mieć wszystko pod kontrolą.

Who Deleted Me on Facebook jest więc świetną sprawą dla każdego ciekawskiego fejsbukowicza ;) Jesteście ciekawi jak to działa? O tym przekonacie się w dalszej części tego wpisu.

wwrfw

Pierwsza sprawa to zalogowanie się na swój profil po uruchomieniu Who Delete Me on Facebook. Po chwili naszym oczom ukazuje się ładowanie. Zapewne zastanawiacie się, czy apka pokaże osoby, które już dawno Was usunęły (jeszcze przed pobraniem). Otóż – nie.

Apka zapisuje tylko tych znajomych, którzy wyrzucili nas ze swojej listy już po zainstalowaniu opisywanej produkcji. To dość słaba informacja, która zasmuci prawdopodobnie wielu użytkowników, którzy chcieli sprawdzić swoich podstępnych kolegów i koleżanki.

wefrw

W ustawieniach narzędzia możemy włączyć powiadomienia, dzięki czemu natychmiastowo dowiemy się o zmianach na liście przyjaciół. Jeżeli dojdzie już do nieprzyjemnego procederu, otrzymamy dokładne informacje o dacie i nazwisku sprawcy.

Być może apka nie wniesie wiele do facebookowego świata, jednak jestem pewna, że przyda się każdemu, kto lubi mieć rękę na pulsie :) Polecam więc – miłej zabawy!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button