Walking Dead: The Game – Season 2 – drugi sezon znanej przygodówki

Jeśli na samą myśl o Walking Dead stają Wam uszy jak pieskowi, na pewno nie będziecie długo zastanawiać się nad przeczytaniem wpisu o drugi sezonie wspomnianej platformówki, który kilka dni temu trafił do AppStore’a.

Gra Walking Dead: The Game – Season 2 bazuje na znanej pewnie większości z Was serii komiksów, która opowiada o apokalipsie zombie na naszą planetę. Z racji tego, że historii w papierowym wydaniu wyszło całe mnóstwo, autorzy apki zdecydowali się podzielić ją na kilka sezonów. W sezon pierwszy można było pograć już kilka miesięcy temu. Jeśli nie graliście, warto nadrobić zaległości.

Wróćmy jednak do sezonu drugiego. Kontynuowana jest w nim opowieść Clementine, młodej dziewczyny, która przeżyła inwazję zombie. Naszym zadaniem jest – jak to zwykle w tego typu produkcjach – odwiedzać niezliczone lokacje, zbierać wszelkie przedmioty, które mogą okazać się potrzebne i – rzecz jasna – wykonywać powierzone nam zadania.

W Walking Dead: The Game – Season 2 mamy do czynienia z podziałem na pięć epizodów. Przejście każdego z nich nie zajmuje zbyt wiele czasu. Myślę, że bardziej doświadczeni gracze powinni uwinąć się ze wszystkim w niecałe trzy godzinki. Na tle innych mobilnych przygodówek to i tak bardzo dobry wynik.

Jeśli chodzi o grafikę, Walking Dead: The Game – Season 2 bije na głowę większość produktów mobilnych z AppStore’a. Wirtualny świat zombie przedstawiony w grze wygląda niezwykle realistycznie i ponuro. Bardzo dobrze twórcom udały się także dźwięki.

Walking Dead: The Game – Season 2 do pobrania za $4,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button