Vlad – dziwne „cuś” marzy o niebie

Gdyby odbywały się nominacje do tytułu Najdziwniejszy Bohater Gier Mobilnych, z pewnością głosowałbym na tego z gry Vlad. Jeżeli jeszcze o tej produkcji nie mieliście okazji usłyszeć, najwyższy czas to zmienić. W tym wpisie będziecie mieli okazję przeczytać nieco więcej na temat produkcji studia Bulkypix.

Vlad to dziwna czarna smuga, która urodziła się pod powierzchnią ziemi, a jej marzeniem jest znalezienie się w niebie. Powiem szczerze, że gdy usłyszałem tę historię po raz pierwszy, nie miałem najmniejszej ochoty pobierać opisywanej tutaj produkcji. Złamałem się jednak i absolutnie tego nie żałuję.

W apce z tego wpisu nie wcielamy się bezpośrednio w głównego bohatera gry, a jedynie pomagamy mu w drodze do celu. Służą nam do tego kwadratowe twarze o czerwonym kolorze, które mają różne właściwości w zależności od swojego humorku i charakteru. Niektóre są spokojne i tworzą platformy, inne są wkurzone i niszczą elementy planszy, co nie jest – wbrew pozorom – takie złe.

Vlad oferuje nam póki co niewiele, bo tylko 45 poziomów rozgrywki. Mam nadzieję, że będzie ich nieco więcej, ponieważ teraźniejsza ilość nie jest wystarczająca do tego, by bawić się dobrze przez długi czas. Niemniej jednak wydaje mi się, iż warto zainteresować się tą produkcją. Po pierwsze – ze względu na oryginalnego bohatera, po drugie – ciekawą i tajemniczą oprawę graficzną.

Vlad do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button