uPackingList – i już nie zapomnisz wziąć parasola na wakacje

Jeżeli zdarza Wam się zapominać połowy zaplanowanych do wzięcia rzeczy, macie ten sam problem co ja. Na szczęście z pomocą przychodzi uPackingList – apka, dzięki której spakujecie wszystko, co tylko sobie zaplanowaliście.

Wygląd narzędzia nie jest jakiś olśniewający, ale akurat w tym przypadku nie ma to najmniejszego znaczenia. Autorzy (studio Nix Solutions) zadbali o to, aby każdy użytkownik znalazł w aplikacji coś dla siebie. Wśród kategorii znajdą się: pikniki, wyjazdy na wakacje specjalnie dedykowane mężczyznom, wakacje dla kobiet, wyjazd biznesowy również z podziałem na płeć. Jakoś  nie dziwi mnie fakt, że twórcy rozdzielili obie płci – w końcu kobiety z domów wynoszą 3/4 rzeczy, gdy mężczyźni zabierają jedynie podstawowe i przydatne fanty.

Załóżmy, że wyjeżdżamy na wakacje i chcemy mieć pewność, że zabierzemy ze sobą wszystko, co sobie zaplanowaliśmy. Jak wiadomo – prawie zawsze o czymś zapominamy. By temu zapobiec, uruchamiamy listę wakacyjną i zaznaczamy swoją płeć. Jako kobieta, zdecydowałam się na rozbudowany pakiet opcji :)

Autorzy zadbali o wszystko (zaczynając od ubrań, kończąc na zabezpieczeniu domu alarmem). I tak wśród podkategorii znajdziemy: akcesoria dla dorosłych, akcesoria dla dzieci, ubrania, dokumenty, jedzenie, gadżety, nakrycia głowy, apteczkę, artykuły higieniczne, torby, pieniądze, artykuły sportowe, buty (u kobiet oczywiście z podziałem na kilka rodzajów), itp.

Aplikacja jest na tyle rozwinięta, że pozwala przy każdej z opcji dopisać odpowiednią notatkę, zaznaczyć ilość sztuk, a nawet wykonać zdjęcie. Wydaje mi się że te akurat opcje są mniej potrzebne od wspomnianych w wyższym akapicie. Przezorny jednak zawsze zabezpieczony ;)

Każda podkategoria składa się z gotowych produktów. Wystarczy zaznaczyć dany przedmiot, by dołączył do naszej listy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zyskujemy sporo czasu na wpisywaniu własnoręcznym nazw gadżetów do zabrania. Polecam zapominalskim i dobrze zorganizowanym!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button