Training with Messi – oficjalna gra piłkarza FC Barcelony

Kojarzycie Leo Messi’ego, piłkarza FC Barcelony, którego uważa się za sportowca wszech czasów? Jeśli tak, na pewno zainteresuje Was gra Training with Messi, która stworzona została na potrzeby fundacji argentyńskiego futbolisty grającego z numerem dziesiątym.

W grze Training with Messi, wbrew temu co głosi jej nazwa, nie dostajemy możliwości odbycia treningu z jednym z lepszych piłkarzy świata. Nie ma także opcji, dzięki której możemy zapoznać się z tajnikami gry wspomnianego piłkarza. Dlaczego więc warto zainteresować się tą produkcją? Przede wszystkim ze względu na to, iż wszystkie zdobyte dzięki niej pieniądze trafiają na konto fundacji Leo Messi’ego.

Training with Messi oferuje nam kilka trybów rozgrywki. W każdym z nich dostajemy szansę wcielenia się w wirtualnego piłkarza i spróbowania swoich sił w pewnym piłkarskim zadaniu. Jakiego rodzaju cele mamy do osiągnięcia? Między innymi, strzelanie do bramki w biegu oraz mijanie piłkarzy drużyny przeciwnej.

Choć po grze stworzonej na potrzeby fundacji nie spodziewałem się fajerwerków graficznych, muszę przyznać, że Training with Messi wygląda bardzo dobrze. Wirtualny stadion oraz zawodnicy prezentują się bardzo dobrze. Nie można też złego słowa napisać o wyglądzie menu apki, która jest przejrzysta i cieszy oko.

W chwili obecnej grę można pobrać za darmo. Na co dzień jest ona płatna. Nic nie zaszkodzi Wam ją dorwać i ewentualnie odwdzięczyć się fundacji w inny sposób ;)

Training with Messi do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button