Traffic Panic 3D – zapanuj nad ulicznym tłokiem

Jest wiele aplikacji, które umożliwiają graczowi panowanie nad korkami w mieście. w Traffic Panic 3D będziecie mieć okazję na sprawdzenie swojej czujności. Wyobraźcie sobie, że od Was zależy spokój na ulicach – uda Wam się w takim sposób ustawić światła, aby korek został rozładowany i nie dochodziło do wypadków?

Zacznijmy od tego, że obsługujecie tylko jedne światła – traf chciał, że jest to najbardziej zatłoczona ulica w mieście. Początkowo możecie grać spokojnie – nie będziecie mieć utrudnień w postaci policji, taksówek, karetek pogotowia i innych. Gracie na punkty.

Jest jedno zasadnicze pytanie: powodować kolizje, czy nie? Skoro za spowodowane wypadki dostajemy całkiem niezłą wypłatę, to może warto jest czasem coś ,,zepsuć”? :) Tak, czy inaczej – zbieramy kulturalnie punkty. Jeżeli stwierdzimy, że mamy na drodze tyle miejsca aby kilka aut przejechało, klikamy na sygnalizator, a następnie wyłączamy, aby samochody z prostopadłej trasy mogły bez problemu przejechać.

Droga, która prowadzi w poprzek ekranu nie jest oznakowana światłami. Auta na niej prują, ile fabryka dała. Waszym zadaniem jest wyczucie momentu, w którym chociaż kilka pojazdów stojących na Waszej trasie będzie miało okazję przejechać przez skrzyżowanie.

Zabawa jest bardzo przyjemna. Panowanie nad korkami wcale nie musi być nudne :) Czasem warto sobie urozmaicić życie jakimś wielkim wypadkiem z użyciem … cysterny? Im większe szkody i im większa eksplozja, tym więcej punktów otrzymujemy. Za zebrane punkty możemy wykupić takie auta, jak taksówki, karetki, policje, czy ciężarówki.

Pobierz Traffic Panic 3D za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button