Pozostałe

Najlepsze menedżery haseł

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała aplikacje dla systemu Android do zarządzania hasłami. Poza tym przedstawiła nam program ComicBook! do tworzenia komiksów ze zdjęć oraz aplikację Fotopedia Reporter dla tych, którzy lubią ciekawe reportaże.

ComicBook! to program przeznaczony nie tylko dla fanów komiksów. Według twórców w kilka sekund zamieni on naszych przyjaciół i znajomych w dzielnych bohaterów lub czarne charaktery na kartach foto-opowieści.

Sequence 02

Reporter, to z kolei jedna z wielu aplikacji z serii Fotopedii. Do tej pory wszystkie programy z tej grupy charakteryzowały się przepięknymi fotografiami. Reporter wyróżnia się tym, że gromadzi zdjęcia i opowieści z całego świata, a mogą je tworzyć nie tylko profesjonaliści, ale również amatorzy.

Większość użytkowników Internetu dobrze wie, że ustawienie tego samego hasła do wszystkich serwisów w których się logujemy, to beznadziejny pomysł. Niektórzy jednak wciąż to robią, bo nie potrafią zapamiętać wielu różnych haseł. W pojedynku zobaczymy aplikacje, które pomogą nam rozwiązać ten problem: KeePassDroid i LastPass.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close