Traffic Buster – zapanuj nad ruchem na skrzyżowaniu

Lubicie gry w których musicie wykazać się szybką reakcją? Traffic Buster to propozycja studia Djinnworks. Szybka jazda – owszem. Tłok i kombinowanie nad przechytrzeniem rywala? Jak najbardziej. Tylko z odrobinę innej perspektywy. W Traffic Buster naszym zadaniem jest kierowaniem ruchem na ruchliwym skrzyżowaniu.

Gracz ma możliwość wybrania jednego z trzech poziomów trudności. Jako początkujący, decydujemy się na easy i… wcale nie jest tak łatwo jak mogłoby się wydawać!

Sposób sterowania został bardzo ciekawie zorganizowany. By przyspieszyć jazdę jakiegoś samochodu, wystarczy przeciągnąć po nim palcem. W celu zatrzymania pojazdy, wystarczy jedno pacnięcie. Należy jednak pamiętać, że kierowcy mają ograniczoną cierpliwość i po kilku sekundach sami uruchamiają silnik na nowo.

Gra kończy się w momencie zderzenia. Ten moment nie jest wcale taki przykry. Mamy okazję na oglądanie bardzo realistycznych eksplozji. Za swoje poczynania otrzymujemy odpowiednią ilość punktów.

Autorzy zadbali również o achievementy, będące świetnym urozmaiceniem zabawy. Grafika i oprawa dźwiękowa w Traffic Buster jest zdecydowanie przyjemna. Można grać i grać i nie martwić się o straty w zakresie wzroku, czy słuchu :)

Jest to propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dzięki zmiennemu poziomowi trudności możemy dobierać tryb do własnych umiejętności. Tytuł obecnie jest darmowy, lecz swego czasu należało za niego zapłacić kilka złotych – to dodatkowy motywator do pobrania apki na swoje urządzenia ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button