Top Gear: Caravan Crush – zabawa na przyczepowym złomie od BBC

Głównymi bohaterami gry Top Gear: Caravan Crush są… różnego rodzaju pojazdy, których celem jest rozwalanie porozstawianych przyczep. O ile początkowo produkcja może się wydawać mało wciągająca i nudna, z czasem nie można od niej odciągnąć uwagi. Jesteście ciekawi co wymyśliło tym razem BBC?

Pierwsza rzecz – apka jest w całości w języku polskim, więc nikt nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem zasad. Te nie są skomplikowane, chociaż przed podjęciem każdej próby wystrzelenia maszyny, misja jest inna.

Naszym zadaniem jest takie wystrzelenie maszyny (i prowadzenie jej w powietrzu), by zniszczyć jak największą ilość przyczep rozstawionych na prostym pasie drogi. Zarówno nasze pojazdy, jak i obiekty w które uderzamy, różnią się od siebie. Na przedmioty usytuowane na drodze wpływu nie mamy, natomiast na wygląd, jakość i rodzaj samochodu wystrzeliwanego – już tak.

W warsztacie możemy kupić nowe pojazdy, bądź ulepszyć te, które już posiadamy. Ulepszanie odbywa się przy pomocy wirtualnej waluty, którą zdobywamy poprzez wykonywanie wcześniej wskazanych misji. Wśród nich może się znaleźć np. przeskoczenie kilku przyczep, zniszczenie danej ilości, wykonanie specjalnych skoków, użycie specjalistycznych narzędzi itp.

Jeżeli chodzi o możliwości rozwoju, to zdecydowanie można powiedzieć, że w Caravan Crush nie da się nudzić. Gramy tak długo, jak mamy ochotę, a dodatkowo nie musimy za nic płacić (chociaż oczywiście … możemy to zrobić) ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button