TMNT: Rooftop Run – runner dla fanów żółwi ninja

Fani Wojowniczych Żółwi Ninja będą zachwyceni produkcją studia Nickelodeon – Rooftop Run. Wcielając się w rolę jednego z głównych bohaterów (do wyboru Leonardo, Donnie, Raph, Mikey oraz dodatkowe postaci), staramy się uratować świat przed wszelkim złem. 

Twórcy gry zadbali o najdrobniejsze szczegóły – kochana przez żółwie pizza jest jednym z elementów bonusowych spinów. Wszelkie podobieństwa do znanych postaci są jak najbardziej nieprzypadkowe ;) Jeżeli macie ochotę na małą retrospekcję, przeczytajcie recenzję gry poniżej.

Początkowa stawka to 3000 złotych monet – te pieniądze wydajemy na wybór ulubionego bohatera (jeżeli macie dylemat, nie musicie się martwić – jeżeli zarobicie trochę kasy, będziecie mogli wybrać dowolną postać). Po dokonaniu oględzin z każdej możliwej strony, wybieramy się na ulicę.

Naszym celem jest uzyskanie jak największej ilości pieniędzy za poszczególne biegi. Akcja gry toczy się na ulicach i budynkach. Sterowanie postacią jest proste – polega jedynie na dotykaniu ekranu w dowolnym miejscu. Kiedy nasz podopieczny pokona już wszystkich przeciwników i zbierze zielone fanty z planszy, przejdziemy do drugiej części zabawy – wskoczymy za kierownicę wielkiego pojazdu i postaramy się po prostu przetrwać.

Przeciwnicy będą napierali z każdych stron, próbując wedrzeć się do środka maszyny. By temu zapobiec, należy potrząsać wehikułem, kierując go w prawą i lewą stronę. Wśród przeszkód na drodze znajdziemy inne pojazdy, miny, niebezpieczne potwory, oraz inne.

Po każdym biegu przychodzi nam zakręcić kołem zrobionym z pizzy – dzięki niemu zawsze jakiś ciekawy power-up wpadnie do naszej kieszeni. Za pieniądze uzbierane podczas zabawy możemy ulepszać bohatera pod kątem umiejętności wspinania, odporności, szybkości itp. Istnieje również opcja wyboru pojazdu, czy zmiany bohatera.

Trzeba przyznać, że opisywana aplikacja wypada świetnie na tle podobnych sobie runnerów. Dostępne achievementsy wzbogacają produkcję, a możliwość nieskończonej rozgrywki powoduje notoryczne zarywanie nocek ;)

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop RunViacom International Inc.Games18,99 złDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close