The Wonder Cat – ,,koteł” na bujanej platformie

Co prawda The Wonder Cat nie jest już dostępne za darmo (była taka chwila, gdzie można było nabyć grę za fri), jednak dalej podtrzymuję swoje zdanie, że gra od Futujoy jest warta tych nędznych 2 dolarów, jakie obecnie trzeba zapłacić w jabłuszkowym sklepie AppStore. 

Jak zapewne się domyślacie, głównym bohaterem gry jest kot. Ów koteł wybiera się na przechadzkę z wałówką na plecach. Na jego drodze pojawia się wiele niebezpieczeństw, przed którymi musimy go uchronić. Głównymi przeszkodami na planszy są ruszające się platformy, latające osy, kamienie, woda i standardowo – przepaści.

Sterowanie w grze odbywa się przy pomocy gestów. Dotykanie ekranu w dowolnym miejscu stanowi naszą jedyną aktywność. Im dłużej przytrzymamy palec na wyświetlaczu, tym dłuższy skok wykona nasz zwierzak. W trakcie gry zbieramy gwiazdki, które następnie możemy wydać na różnego rodzaju power-upy.

Co pewien czas przychodzi nam przelecieć się w bańce. Wystarczy wejść do okrągłego bąbelka, by unosić się w powietrzu. Swoją drogą jest to najlepszy sposób na bezproblemowe pokonanie levelu (o ile ów fant w nim występuje).

Aplikacja podzielona jest na dwa tryby: arcade i story. W story mode przychodzi nam pokonywać kolejne poziomy i otrzymywać za nie maksymalnie 3 gwiazdki. Arcade do zabawa dla osób lubiących niekończące się przygody. Bijemy tylko i wyłącznie własne rekordy, zmieniając za każdym razem położenie na kolorowych planszach. Jeden i drugi tryb jest dopracowany i przyjemny dla oka. Polecam!

icon
The Wonder CatGrigory ZhebrakovGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button