The Flintstones – The Sims w epoce Yabba-Dabba-Doo

Naszym zadanie w The Flinstones jest zbudowanie, a raczej odbudowanie kamiennej wioski Bedrock. Testując produkcję miałam wrażenie, jakby grała w trochę cofnięte w czasie Simsy. Trzeba przyznać, że autorom opisywanej apki udało się w ciekawy sposób zachęcić gracza do poznawania i tak już wszystkim znanej historii Freda i Wilmy.

W produkcji spotkamy wiele postaci znanych nam z bajki ,,Flinstonowie”. Będziemy mieć okazję na budowanie wszystkiego od podstaw, wychowywanie sobie dinozaurów robiących za taksówki, a także chodzenie do kamiennych sklepików. Do odkrycia są setki różnych zabawnych animacji, które wprawiają człowieka w dobry nastrój.

Jeżeli lubicie strategię, z pewnością będziecie zadowoleni. Za wypełnianie kolejnych zadań, przyznane zostaną Wam odpowiednie fanty, które następnie będziecie mogli wydać na coś przydatnego w storze. Do wybudowania jest ponad 60 budynków. Nie zajmujemy się tylko budową kamiennych konstrukcji. Przychodzi nam przede wszystkim meblować i zachęcać mieszkańców do czynnego brania udziały w przygotowywanych dla nich zadaniach.

Jeżeli miałabym oceniać produkt pod kątem audiowizualnym, to zdecydowanie dostałby bardzo wysoką cenę. Pomysł i humor również uplasowałyby się na wysokich miejscach. Trochę gorzej mają się mikropłatności – tych jest sporo i czasem potrafią dać porządnie w kość.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button