TaniBak – ciekawa propozycja dla zmotoryzowanych użytkowników Androida

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wjechać do obcego miasta i zatankować na pierwszej lepszej stacji, by później przekonać się, że kilka kilometrów dalej było kilka groszy taniej? Jeśli tak, to wypróbuj aplikację TaniBak. Dzięki niej nie tylko sprawdzisz aktualne ceny paliwa, ale także oszczędzisz miesięcznie kilkanaście złotych!

TaniBak jest aplikacją, którą tworzą dosłownie wszyscy jej użytkownicy. O co dokładnie chodzi? Najlepiej wyjaśnić to na przykładzie.

Załóżmy, że przejeżdżamy obok stacji benzynowej i widzimy, że ceny na niej są wyjątkowo atrakcyjne. Wówczas włączymy program „TaniBak”, zaznaczamy na mapie interesującą nas stację i aktualizujemy ceny. Dzięki temu skorzystamy nie tylko my, ale także i inny użytkownicy aplikacji. 

„TaniBak” to program przydatny z pewnością przede wszystkim osobom, które często jeżdżą w długie trasy. Mimo wszystko, mając dużo miejsca wolnego na karcie,  warto zainstalować sobie „TaniBak” nawet tylko po to, by korzystać z niego okazjonalnie.

Warto również wspomnieć, że aplikacja na podstawie GPS-u potrafi wyświetlić miejsca w naszej okolicy, gdzie znajdują się stacje paliwowe. Niestety, do komfortowego korzystania z „Taniego Baku” potrzebna jest duża baza użytkowników. Zachęcamy więc do ściągania, bo im więcej użytkowników, tym lepiej dla nas wszystkich.

Oczywiście program „TaniBak” jest całkowicie bezpłatny i mogą go pobrać wszyscy korzystający z systemu Android. Instalka aplikacji dostępna jest, jak zawsze, na Android Market.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button