Star Wars Pinball 3 – flippery z mocą Jedi

Twórcom Star Wars Pinball 3 wyobraźni odmówić nie można. Studio Zen wydało już trzecią część Pinball’a, w której mamy okazję na przeniesienie się w świat Gwiezdnych Wojen, pełen fantastycznych scen i oprawy dźwiękowej, której nikt by się nie powstydził.

Wybierając jasną stronę mocy, wcielamy się w postać Jody. Analogicznie decydując się na ciemną stronę, Vadera. Fani flipperów z pewnością docenią wykonanie produkcji i zadbanie o najdrobniejsze szczegóły. Stoły w grze są dopracowane do perfekcji. Dołączenie do grona użytkowników Star Wars Pinball 3 jest prawdziwą przyjemnością.

W początkowej fazie gry, możemy ,,dobrać się” tylko do jednego stołu. Każdy kolejny jest obwarowany systemem mikropłatności. Największym zaszczytem dla każdego gracza, jest znalezienie się w gwiezdnym rankingu. Osoba będąca na pierwszym miejscu, zdobyła 209 914 810 punktów – czy jest tu ktoś, kto pokusi się o pobicie tego rekordu?

Jak widać po osiągnięciach graczy, zabawa bardzo wciąga. Nic dziwnego – zasiadając do stołu, widzimy świetnie wykonaną scenę, na której Lord Vader przemieszcza się pomiędzy flipperami. Nawet stoły zaopatrzone są w wizerunki, które każdy amator kojarzy z chociażby reklam.

Postaci są ruchome, dzięki czemu wydaje nam się, że bez przerwy jesteśmy na arenie walki. Uderzenie kulą w najbardziej newralgiczne części stołu, skutkuje usłyszenie gwiezdnych okrzyków i owacji. Cała oprawa dźwiękowa jest niezwykle mobilizująca do gry. Powiedziałabym wręcz, że gra jest przedłużeniem filmu.

Jakiś czas temu (kiedy to obchodziliśmy dzień Gwiezdnych Wojen – dokładnie 4 maja), można było nabyć grę za darmo. Niestety, promocja nie trwała długo i do obu sklepów powróciły stare ceny. W iOS-owskim sklepie można nabyć aplikację za $1,99, a w Google Play za 2,99 zł. Wiecie co? Wydaje mi się, że opisywana produkcja jest warta dużo większych pieniędzy niż te, jakich życzą sobie twórcy. Pobierajcie i niech moc będzie z Wami!

Pobierz grę w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Star Wars™ Pinball 7ZEN Studios Ltd.Games9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button