SpeakToSnooze – pogadaj sobie z budzikiem

Co powiecie na aplikację, dzięki której każdego ranka będziecie mogli kłócić się z budzikiem? SpeakToSnooze to fajna propozycja dla wszystkich leniuchów, którym nie chce się ruszać zastaną jeszcze z nocy ręką. By uruchomić drzemkę, wystarczy wypowiedzieć magiczną komendę. No to co? Budzimy się nowocześnie?

ala

Na początek ważna informacja – na co dzień za narzędzie trzeba zapłacić prawie dwa dolary. Dzięki uprzejmości autorów w dniu dzisiejszym możecie pobrać apkę za darmo i cieszyć się jej możliwościami w pełnej wersji.

Uruchamiając budzik warto wskazać pożądaną godzinę rozpoczęcia budzenia, oraz czas wstania z łóżka. Druga opcja jest o tyle ważna, że od tej pory budzik nie reaguje na żadne komendy, przez co należy się ruszyć i najnormalniej w świecie wstać. Takie funkcje jak powtarzanie w dane dni tygodnia są chyba standardowe, więc nad nimi nie będę się rozpisywać.

Większą wagę przyłożę do komend. Wystarczy wypowiedzieć dwa słowa ,,alarm off”, bądź ,,snooze alarm”, by nasz wredny i wkurzajacy budzik się na chwilę przymknął. Fajną rzeczą jest to, że możemy wybrać sobie lektora. Będzie on nie tylko odpowiadał na wypowiedziane przez nas słowa, ale także budził nas o wskazanej porze.

aa

Interfejs aplikacji prezentuje się bardzo ładnie, przez co miło spogląda się na ekran. Zdaję sobie sprawę, że nijak to się ma do porannego wstawania, lecz nawet w ciągu dnia można sobie spojrzeć na neonową godzinę i ucieszyć oczy. Polecam narzędzie leniuchom, jak również tym, którzy mają wielkie problemy ze wstawaniem :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button