Soccer Moves – bo piłka jest okrągła, a bramki są dwie

Już wkrótce zaczynają się Mistrzostwa Świata w piłkę nożną. Tym razem cała impreza będzie rozgrywać się w Brazylii. Żebyście mogli dobrze przygotować się do sezonu, powinniście zainwestować kilka chwil w Soccer Moves. Gra, którą postaram się Wam przybliżyć w tym wpisie, z pewnością zachwyci wielu fanów futbolu.

Głównym bohaterem jest chłopiec, który krok po kroku uczy użytkownika gry w piłkę. Dzięki rozwiniętym możliwościom produkcji studia Fuzzy Logic, możemy strzelać karne, wbijać do bramki gole z podania z prawego, bądź lewego skrzydła. Przyznam szczerze, że na nodze znam się jak filatelista na meteorologii, ale postaram się przybliżyć Wam zasady, z perspektywy kompletnego amatora.

soc

Mamy okazję na wybranie sobie miejsca rozgrywek. Na początku jedyną dostępną opcją, jest park. Po odniesieniu kilku sukcesów, będziemy mogli przenieść się na wielkie stadiony. Wydaje mi się, że zabawy wystarczy na dobre kilka godzin. Odkrywanie kolejnych scenerii jest bardzo wkręcające.

Na każdej murawie mamy do przejścia 10 leveli. Pierwszych kilka polega na wbijaniu piłki do bramki w wyznaczone miejsca. Prawy róg, centralnie, itp. Następnie będziemy się uczyć współpracy z innymi zawodnikami. Musimy idealnie dopasować swoją drużynę do gry w zespole. Ustalając kierunek lotu piłki, należy wyznaczyć każdemu zawodnikowi odpowiednie zadanie.

soc2

Za każdy etap możemy uzyskać medal. Mnie udało się złapać złoto, srebro, oraz brąz. Reszta pozostała bez ocen, co oznacza, że średnio przyłożyłam się do uderzenia.

Graficznie i dźwiękowo jest bardzo przyjemnie. Nie mam się do czego przyczepić, więc po prostu odpuszczę temat. Mam wrażenie, że autorzy gry przyłożyli się porządnie do swojej pracy, bo jej efekty zachwycają nawet anty-futbolową kobietę ;) Jeżeli lubicie piłkę nożną, z pewnością będziecie poświęcać wieczory na bicie swoich rekordów i przechodzenie kolejnych leveli i plansz. Polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button