Sneezies – spowoduj reakcję łańcuchową i …

Sneezies to fajnie zapowiadająca się gra logiczna od Chillingo, w której przychodzi nam tworzyć reakcje łańcuchowe z rozbijania bąbelków. Gracze mogą wybrać pomiędzy dwoma trybami: classic, oraz challange. W classicu znajdziemy ilość leveli, która odpowiada praktycznie ilości palców w jednej ręce. Nie lepiej jest w challange… osiągnięcie 200 punktów nie jest zbytnio skomplikowane.

Zadanie gracza polega na takim rozbijaniu bąbelków ze stworkami w środku, by te, rozpadając się, niszczyły sąsiednie, a następnie spadały na ziemię ze spadochronem. W grze należy zyskać odpowiednią ilość punktów by przejść do kolejnego poziomu.

Prawda jest taka, że gra ma fajny potencjał, lecz jest kompletnie niedopracowana. Zawiera tak małą ilość zadań, że człowiek po 5 minutach nie ma najnormalniej w świecie co robić.

Wizualnie nie jest źle, podobnie jak pod względem dźwiękowym. To jednak nie wszystko. Oprawa audiowizualna może być rewelacyjna, jednak nie uratuje ona produkcji, która po prostu nie ma siły przebicia.

Co prawda możemy kupić sobie pełną wersję, lecz nie wydaje mi się, żeby kogokolwiek przekonały mini-propozycje, jakie widzimy w wersji Lite Sneezies. Moim zdaniem szkoda czasu i pamięci telefonu, lecz decyzja należy już do Was.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button