Smelly Cat – jak ze śmierdziela zrobić pachnidełko?

Smelly Cat to zabawna gra logiczna, w której spotykamy się z parą bohaterów. Kot to typowy dachowiec – chodzi własnymi ścieżkami, jest brudny, śmierdzący i kocha penetrować kosze na śmieci. Kotka to arystokratka uwielbiająca czesać sobie warkocze, wygrzewać na słońcu i pryskać się perfumami. Jak połączyć tę dwójkę? No właśnie… :)

dvdevqe

Aby połączyć tę niezmiernie niedobraną parę, należy odpicować kocura na mistera śmietników. Każda z ponad 100 plansz zaopatrzona jest w wannę i mydła. Musimy tak operować kotełem, by nie tylko zgarnąć kostki, lecz przede wszystkim wylądować w bąbelkowej kąpieli.

By tego dokonać, ,,naciągamy” kota w dowolną stronę, kierując się ku wannie. Przeszkody w postaci ścian, kwiatów, czy psów musimy omijać. O ile ściany i kwiaty nie stanowią bezpośredniego zagrożenia życia, o tyle psy potrafią nieźle dać w kość.

avaqe

Każdy level musimy pokonać w określonej ilości ruchów. Dolna część planszy zaopatrzona jest w cienie kocura, informujące nas o szansach. Jeśli nam się poszczęści, zyskujemy koronę i od jednego do trzech serduszek. Jeżeli nie, przegrywamy i musimy zacząć od nowa.

vqv

Produkcja zawiera dwie paczki leveli. Jedna jest odblokowana, druga natomiast wymaga zakupów w aplikacji. Nie jest to więc całkowicie darmowa zabawa. Mam jednak wrażenie, że rewelacyjnie sprawdzi się w przypadku 90% naszych użytkowników. Szczerze polecam ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button