Small&Furious – testy zderzeniowe w wykonaniu małych i wściekłych

Small&Furious to produkcja studia Possible Games, którą można dostać za darmo zarówno na urządzenia iOS-em, jak i Androidem. Głównymi bohaterami gry są manekiny. Zostały stworzone po to, by jak najbardziej odwzorować ludzką postać podczas eksperymentów. W eksperymentach biorą udział samochody, które dopiero co zjechały z taśmy produkcyjnej. By oddać je do użytku, najpierw należy wykonać dziesiątki testów zderzeniowych, by zapewnić bezpieczeństwo kierowcom.

Naszym zadaniem w Small&Furious jest prowadzenie autka z manekinem w środku po najbardziej niebezpiecznych trasach. Spotkamy się zarówno ze znakami pionowymi, jak i poziomymi, z górkami, dołkami, mostami i wyrwami. Wszystko po to, by stworzyć brykę doskonałą!

Cała produkcja podzielona jest na kilka epizodów zawierających po kilkanaście poziomów. W każdym z leveli mamy do wykonania pewne zadanie. Musimy wykorzystać jakiś obiekt, zastosować nitro, bądź zmieścić się w wyznaczonym czasie. Plusem jest to, że wcale nie musimy uważać na to, jak jeździmy – im wyższe skoki i silniejsze upadki, tym lepiej dla potencjalnych przyszłych kierowców.

Zbieranie fantów w grze jest przyjemnością. Pieniążki tak szybko zapełniają nasz portfel, że jesteśmy w stanie naprawdę prędko ulepszyć samochód, bądź odblokować kolejny zestaw plansz. Oczywiście możemy dokupić sobie kasę, ale nie jest to konieczne do dobrej zabawy. Mówiąc szczerze – ulepszałam każdą część maszyny nie korzystając zupełnie z mikropłatności.

Jak widzicie, oprawa graficzna aplikacji jest wyjątkowo ładna. Dźwiękowo jest lekko mówiąc powtarzalnie, ale nie miałam z tym raczej problemu. Najważniejsze jest to, że produkcja wkręca na maksa. Nie zdążyłam się obejrzeć, a byłam już w drugim epizodzie. Polecam grę wszystkim, którzy lubią samochodówki z domieszką humoru.

Small&Furious sprawdzi się zarówno w rękach najmłodszych, jak i starszych graczy. Dzielenie się wynikami możliwe jest za pomocą portali społecznościowych. Jeżeli macie nadmiar wolnego czasu, bierzcie się za grę z tego wpisu – nie pożałujecie ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button