Secret photos KYMS – ukryj swoje pliki przed ciekawskimi

Zdarza się, że Wasz smartfon ląduje w niepowołanych rękach, a Wy drżycie o to, aby ciekawski gość nie odkrył plików, jakie posiadacie? Teraz jest na to świetny sposób. Secret photos KYMS to aplikacja służąca do ukrywania plików pod ikoną niepozornego kalkulatora.

Czy osoba, która ma ochotę przeszukać Waszego iPhona, bądź iPada pomyśli, żeby zajrzeć do narzędzia, które służy do obliczeń? W życiu! Teraz macie możliwość ukrycia wszystkiego, na co macie ochotę pod niewyróżniającym się kalkulatorem.

Narzędzie, które gości w dzisiejszym wpisie jest świetnym sposobem na ukrycie zawartości urządzenia. Po pobraniu aplikacji wpisujemy tajny kod składający się z czterech cyferek. Za każdym razem, kiedy będziecie chcieli zajrzeć do swojego tajemniczego folderu, będziecie musieli wpisać na klawiaturze kalkulatora kombinację znaków, a następnie kliknąć przycisk ,,=”, który automatycznie przenie Was do docelowych plików.

Co możecie chować w programie? Przede wszystkim dokumenty, zdjęcia, filmy (nie wnikam jakie ;), oraz wszystko inne, co przychodzi Wam do głowy. Aplikacja posiada wbudowaną wyszukiwarkę internetową, dzięki czemu będziecie mogli pobierać różnego rodzaju pliki bezpośrednio do jej pamięci.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Najważniejsze jest zapamiętanie kodu i wpisywanie go za każdym razem, kiedy mamy ochotę zajrzeć do tajnego folderu. Teraz możecie być spokojni, kiedy Wasi znajomy przechwycą perfidnie Wasze urządzenie. Nie znajdą tam niczego, co mogłoby Was skompromitować ;)

Spieszcie się z pobraniem aplikacji. Obecnie jest ona darmowa, lecz wiemy, że promocja jest ograniczona w czasie. Szkoda by było, gdybyście przegapili możliwość pobrania apki za free i musieli zapłacić prawie dwa dolary za swoją prywatność.

icon
Secret photos KYMSIdeaSolutions S.r.l.Photo & Video9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button