Save The Pencil – uratuj ołówek!

W dniu dzisiejszym natrafiamy w sklepach internetowych na aplikacje z bardzo nietypowymi głównymi bohaterami. Kilka godzin temu wspominaliśmy Wam platformówkę, w której ważną rolę odgrywa żółty ser, natomiast teraz chcieliśmy opisać grę „Save The Pencil”, gdzie – jak nietrudno się domyślić – dominować będzie postać sympatycznie wyglądającego ołówka z różową gumką do ścierania. Jesteście ciekawi na czym polega mobilna produkcja ze znanym przyborem szkolnym? Jeżeli tak, to zapraszamy do przeczytania niniejszego wpisu.

Napisaliśmy Wam we wstępie, czym steruje się w „Save The Pencil”. Nie napisaliśmy jednak na czym polega rozgrywka w aplikacji od Perfect Dimension, co postaramy się uczynić właśnie teraz.

Otóż w opisywanej przez nas produkcji zadaniem gracza jest połączenie tytułowym ołówkiem wszystkich znajdujących się na planszy, to jest karce papieru, kolorowych kropek. Warto jednak zaznaczyć, że ostatnią kropką, jakiej możemy dotknąć, jest ta w kolorze czerwonym.

Poza tym zrealizowanie naszego celu jest utrudnione przez znajdujące się na danych poziomach inne przybory znane ze szkoły, na przykład, ruszające się linijki czy pędzle. Musimy więc na każdym levelu wykazać się nie lada sprytem, by odblokować następny etap gry.

A skoro już jesteśmy przy etapach, to warto napisać, że jest ich w sumie 75, podzielonych na 5 rozdziałów. To zapewnia naprawdę sporo minut dobrej zabawy. Szczególnie w przypadku, gdy od czasu do czasu czeka nas walka z wielkim spinaczem, którego pokonanie nie należy do prostych zadań.

Save The Pencil można pobrać z AppStore. Jeżeli więc szukacie nietypowej rozrywki wymagającej główkowania, to bez wątpienia aplikacja stworzona przez Perfect Dimension powinna znaleźć się w Waszym telefonie. Tym bardziej, że kosztuje zaledwie 0,79€.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button