Rovio zaprezentowało bohaterów gry „Angry Birds Space”

Już jutro, to jest 22 marca, odbędzie się światowa premiera najnowszej gry serii Angry Birds. Tym razem, o czym zresztą pisaliśmy już jakiś czas temu, Wściekłe Ptaki stworzone przez studio Rovio mają zwalczać swoich wrogów w przestrzeni kosmicznej. Zanim jednak będzie można osobiście przekonać się, jak gra się w kosmiczne „Birdsy”, opublikowano w sieci informacje i filmiki dotyczące bohaterów najmłodszego, mobilnego dziecka firmy Rovio. Jesteście ciekawi, jakie umiejętności będą tym razem posiadały skrzydlate stworzonka walczące ze świniami? Tak? W takim razie zachęcamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu.

Na wstępie warto przypomnieć, że w „Angry Birds: Space” tytułowe ptaki mają toczyć swą nieustanną walkę ze świniami w przestrzeni kosmicznej. Oznacza to, że w najnowszej produkcji studia Rovio będziemy mieli do czynienia z brakiem grawitacji i innymi ciekawymi ulepszeniami, których nie można było zastosować w „ziemskich” Birdsach.

Jak poinformowali wczoraj twórcy serii „Angry Birds”, najnowsza, kosmiczna gra z ptakami w roli głównej będzie posiadała w podstawowej wersji aż 60 unikalnych poziomów. Oczywiście wielce prawdopodobne jest, że „Space” także doczeka się niejednej aktualizacji, dzięki czemu ilości leveli dostępnych w tej produkcji może spokojnie wzrosnąć do poziomu 100.

Nieco zmienionych – ze względu na nowe środowisko walki – zasad rozgrywki oraz sporej ilości poziomów spodziewali się w „Angry Birds: Space” jednak niemal wszyscy fani tej serii. Dlatego właśnie Rovio, na dosłownie kilkadziesiąt godzin przed premierą kosmicznej wersji Wściekłych Ptaków, postanowiło zamieścić w sieci filmy i krótkie opisy wszystkich postaci występujących w długo wyczekiwanej aplikacji stworzonej w Finlandii.

Nie będziemy w tym wpisie streszczać Wam tego, co będziecie mogli obejrzeć na niżej zamieszczonych materiałach video. Dodamy jedynie tyle, że w „Angry Birds: Space” wciąż bossem ptasiej bandy będzie Czerwony, a pomagać mu będą: Lazer Bird, The Blues, Ice Bird, Bomb oraz The Incredible Terence.

Na koniec obiecane przez nas filmy z prezentacją poszczególnych ptaków występujących w „Angry Birds: Space”:

Red Bird:

 

Lazer Bird:

The Blues:

Ice Bird:

Bomb:

The Incredible Terence:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button