Rock On – rockowy quiz w języku polskim

Aplikacji takiej jak Rock On jeszcze nie widziałam. Miałam ogromną przyjemność testować produkcję studia FreshPlanet, szczególnie że traktuje ona o mojej ulubionej muzyce rockowej. Polska wersja językowa sprawia, że zabawa jest jeszcze ciekawsza i bardziej przyjazna. Nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was do poznania szczegółów :)

caqvqe

Zawodnik ma do pokonania 80 poziomów zawierających ponad 3000 piosenek rockowych. Zależnie od poziomu, przychodzi nam odpowiadać na określoną ilość muzycznych pytań.

Jeżeli kochacie muzykę, z pewnością z przyjemnością będziecie podchodzić do powtórek, które umożliwiają poprawienie swoich osiągnięć, kiedy nasza wiedza zawodzi. Serduszek, czyli swego rodzaju prób mamy klasycznie – 5. Jeżeli nie uda nam się wypełnić misji przewidzianej dla danego quizu, musimy liczyć się z tym, że jedno życie zostanie nam odebrane a na naładowanie trzeba będzie poczekać 20 minut.

dav

Quiz jest złożony. Na początku słuchamy różnorodnych wykonawców i odgadujemy tytuły utworów dotykając jednego z czterech guzików. W momencie gdy ekran robi się czerwony, musimy przyspieszyć tempa, bo automatycznie zostaniemy przerzuceni do kolejnego pytania tym samym dostając minusa.

Jeśli osiągniemy to, czego od nas oczekują autorzy (przykładowo 5 na 10 odpowiedzi będzie prawidłowych), awansujemy i możemy podejść do kolejnego poziomu. Z czasem odblokowujemy wyzwania, w których mierzymy się z trudniejszymi zadaniami. Wybieramy jeden zespół i koncentrujemy się tylko i wyłącznie na nim.

dvda

Za swoje osiągnięcia dostajemy gwiazdki. Świetna sprawa dla każdego, kto lubi muzykę i muzyczne quizy. Szczerze polecam :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button