Red Ball 4 – co ta czerwona piłeczka robi z człowiekiem!

Platformówka o nazwie Red Ball 4 to produkcja płatna na urządzenia z iOS-em i darmowa na sprzęty z Androidem. Skoro macie jabłuszka (jak to było w pewnej reklamie – mam i ja!), musicie liczyć się z tym, że za większość darmowych gier na Andka, będziecie musieli płacić. Nie inaczej jest w przypadku apki z tego wpisu – postaram się jednak przekonać Was, że jest to jedna z tych gier, przy których cena nie gra żadnej roli!

Na samym początku zabawy mamy okazję obejrzeć krótką historyjkę, z której tak naprawdę niewiele się dowiadujemy poza tym, że istnieje pewna fabryka, która przerabia czerwone kulki w kwadraty. To właśnie wspomnianych kwadratów, tym razem w czarnej odsłonie będziemy unikać w każdym z poziomów.

Sterowanie kulką jest proste – odbywa się przy pomocy dwóch strzałek i ikonki skoku. Przychodzi nam pokonywać górki, korzystać z drewnianych skrzyń, zabijać bądź omijać wrogów i unikać bliskich spotkań z wodą, przepaściami, czy pułapkami. Podsumowując – fantastyczna zabawa na długie godziny.

Gracz ma okazję na odblokowywanie achievementsów za swoje poczynania. Jest to fajna motywacja do kontynuowania przygody. Obecnie leveli do przejścia jest 45, ale wciąż są aktualizowane. W trakcie gry zbieram złote gwiazdki, dzięki którym nasze wyniki są wysokie. Końcowym elementem planszy jest po prostu… jej zatrzymanie.

Produkcja posiada świetną grafikę i oprawę dźwiękową. Miło się na nią patrzy, a czas spędzony w grze zdecydowanie nie jest stracony – uczymy się logicznego myślenia, przestawiania różnych obiektów, dostawania się w teoretycznie niedostępne miejsca i ogólnie mówiąc – kombinowania.

Tytuł autorstwa studia FDG zdecydowanie warto pobrać, a nawet kupić. Gwarantuję, że nie będziecie żałować wydanego dolara ;) Polecam każdej grupie wiekowej!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button