Real Boxing – gra dla prawdziwych twardzieli

Jeżeli nie traktujecie poważnie standardowych zręcznościówek czy aplikacji logicznych, najprawdopodobniej znajdziecie coś dla siebie w najnowszej grze polskiego studia Vivid Games. Real Boxing, bo o tej produkcji mowa, to gra, w której przychodzi nam zostać zawodowym bokserem i stawać do walki o pasy mistrzów i – rzecz jasna – ogromne pieniądze. Jesteście gotowi przyjąć na twarz kilka prawych sierpowych? W takim razie czytajcie dalej, bo gra z tego wpisu jest tylko dla prawdziwych twardzieli!

O grze Real Boxing pisało się na długo przed jej premierą. Opisywana produkcja Vivid Games zapowiadana była bowiem jako produkt mobilny stworzony na silniku Unreal Engine 3, a obok tego typu aplikacji – bez względu na to, o jakiej tematyce będą – żaden miłośnik nowoczesnej rozrywki nie jest w stanie przejść obojętnie.

Tak, jak wspomnieliśmy we wstępie, najnowsza polska gra sportowa pozwala nam wcielić się w postać boksera, który – niczym Rocky Balboa – zaczyna od podrzędnych walk w mało prestiżowych miejscach, a jego celem jest sięgnięcie po tytuł najlepszego pięściarza świata.

Mimo że twórcy Real Boxing postanowili postawić w swojej grze przede wszystkim na zaawansowaną i niezwykle nowoczesną oprawę graficzną, znajdą w niej coś dla siebie bez wątpienia nie tylko miłośnicy efektów wizualnych.

Bokserka produkcja Vivid Games oferuje graczowi wiele sposób na urozmaicenie rozgrywki. Poza tym, że cały czas walczy się w niej z pięściarzami o innych umiejętnościach, między pojedynkami przychodzi nam rozbudowywać mięśnie sterowanej przez nas postaci, a także brać udziału w treningach. Te ostatnie nie polegają w tym wypadku jednak tylko na klikaniu i wydawaniu wirtualnej waluty. Występują natomiast w postaci kilku mini-gier (skakanie przez skakankę, uderzanie w worek itp.), co jest całkiem ciekawym rozwiązaniem.

Niewątpliwą zaletą Real Boxing jest także to, że znalazło się w nim miejsce na rywalizację poprzez sieć. Dzięki temu nie jesteśmy skazywani na walkę tylko i wyłącznie z wirtualnymi przeciwnikami, a możemy wyzwać na pojedynek…swojego znajomego ze szkoły czy kolegę z pracy.

O oprawie graficznej opisywanego tytułu ciężko jest pisać. Screeny i filmik, które podziwiać można w tym wpisie, mówią same za siebie. Real Boxing miał być jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie gier mobilnych na świecie i – trzeba to przyznać – rzeczywiście nią jest.

Bokserską produkcję od Vivid Games znaleźć można w AppStore. Cena? Niecałe 5€.

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button