Rabbids Big Bang – po tej grze nawet fizyka staje się logiczna

Rabbids Big Bang to historia dwóch zajączków. Jeden z nich jest wyjątkowo agresywny i ma ochotę wystrzelić swojego kolegę w kosmos, co w zasadzie mu się udaje. Z naszą pomocą parka przemierza kosmiczne przestrzenie, zbierając przy okazji fanty stanowiące nieodłączne elementy misji. Jeżeli szukacie gry opartej na prawach fizyki, trafiliście w dziesiątkę.

Opisywana produkcja to połączenie zręcznościówki z grą logiczną. Dlaczego logiczną? Gra wymaga sporego skupienia w brania pod uwagę siły grawitacji. Jeżeli wykonamy jakiś fałszywy ruch, przygoda się skończy i będziemy musieli zaczynać wszystko od początku. Zręczności wymaga sterowanie zajączkiem w przestrzeni galaktycznej. Należy w odpowiednich momentach odpalać silniczek i korzystać z niego z umiarem, by po czasie nie zostać z ręką w nocniku, kiedy ukochana planeta oddali się o setki metrów.

Zależnie od poziomu, do wykonania mamy różne ciekawe zadania. Przykładowo przyjdzie nam wykonać dwa okrążenia planety, osiągnąć prędkość 200 km/h, zebrać kilka zielonych kulek, czy złotych monet.

Zebrane pieniądze wydajemy albo na ulepszenia bohaterów, albo na ich wygląd zewnętrzny. Wśród ulepszeń znajdą się różne rodzaje broni (tak – to własnie przy pomocy kija, przepychacza do toalety, oraz innych, jeden zajączek ,,wykopuje” drugiego poza planetę). Na dopieszczenie zasługuje również silniczek przyczepiony do kudłatego zadka.

W grze można spędzić naprawdę dużo czasu nie nudząc się nawet przez chwilę. Warto wiedzieć o tym, że produkcja od Ubisoftu nie jest prosta. Kilka pierwszych leveli przejdziemy na ,,lajcie”, lecz kolejne będą już wymagać myślenia i wprawy.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), w Google Play, bądź Windows Marketplace.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button