Penumbear – wspaniała platformówka od Bulkypix przeceniona z $1,99 na zero!

Studio Bulkypix ostatnio robi duże promocje. Najlepszym przykładem na to jest Penumbear – piękna platformówka z misiem w roli głównej, która na co dzień kosztuje dwa dolary, lecz dzięki uprzejmości autorów można ją obecnie nabyć za darmo.

W aplikacji wcielamy się w rolę szarego misia. Autorzy wprowadzili do swojego dzieła grę świateł. Korzystamy z kilku przycisków na ekranie, które wykorzystując specjalne wiązki światła, umożliwiają pokonywanie kolejnych leveli, w tym rozwiązywanie zagadek.

Zgodnie z fabułą, miś budzi się pewnego dnia w ciemnej piwnicy z małym świetlikiem. Od tamtej pory są nierozłączni. Ów świetlik ma zdolność do włączania się i wyłączania. Miś natomiast potrafi chodzić po linie, czy padającym cieniu. Wszystko razem tworzy niesamowitą mieszankę.

Do pokonania mamy ponad 100 poziomów. W każdym spotykamy się z niebezpieczeństwami typu przepaści, dziwne istoty, kolce i wiele więcej. Sterowanie odbywa się przy pomocy ikonek na ekranie, co bardzo ułatwia zabawę. Przychodzi nam skakać po małych platformach, często dostosowując długość skoków, by nie spaść w otchłań.

W niektórych planszach musimy zbierać małe misie, dzięki którym otrzymujemy dodatkowe wynagrodzenie punktowe. Od razu warto zaznaczyć, że platformówka nie jest taka prosta jak może się wydawać. Często obiekty są poukrywane w cieniu, bądź prowadzą do nich drogi, których na pierwszy rzut oka w ogóle nie widać. Zmusza to gracza do skupienia i logicznego myślenia.

Wraz z rozwojem poziomów, poznajemy kolejne power-upy świetlne z których możemy korzystać. Inną rolę pełni czerwone światełko, a inną pomarańczowe. Wszystko jednak jest łatwe do opanowania, jeżeli człowiek spędzi w grze trochę czasu.

Szata graficzna zachwyca od samego początku, kiedy patrzymy na ikonkę na ekranie startowym smartfona. Gra cieni, szarości i neonowe światełka tworzą niesamowity klimat, dzięki któremu gra jest samą przyjemnością. Jak już wspomniałam, produkcja obecnie jest przeceniona. Nie wiemy jak długo potrwa promocja, więc spieszcie się z pobieraniem ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button