Paper Trail – w końcu powiało twórczą świeżością

Nie wiem jak to jest u Was, ale u mnie zawsze banan pojawia się na twarzy, gdy zauważę jakąś genialną aplikację, o której mało ludzi wie. Na szczęście dzięki takim portalom jak AppsBlog, możemy podzielić się ze światem swoimi odkryciami. Paper Trail to moje odkrycie tygodnia. W końcu ktoś stworzył coś, na co przyjemnie się patrzy i przy czym człowiek nie zastanawia się ,,gdzie ja to już widziałem?”.

pol

Aplikacja od Dragon Army co prawda dostępna jest póki co jedynie w jabłuszkowym sklepie, lecz mam szczerą nadzieję, że wkrótce również użytkownicy Androida będą mieli okazję na przetestowanie jej na swoich urządzeniach.

W Paper Trail zadaniem gracza jest sterowanie papierowym wężykiem na planszy złożonej z kwadratów. Sterowanie odbywa się przy pomocy dotykania prawej, bądź lewej strony ekranu. Może się wydawać, że to banał, lecz nic bardziej mylnego. W każdym poziomie zbieramy kolorowe punkciki, dzięki którym dostajemy bonusowe punkty. Końcowym elementem planszy jest biała ikonka po wtoczeniu się w którą przechodzimy do następnego levelu.

Problem pojawia się, gdy plansza nagle zaczyna się ,,dziurawić”. Pomiędzy polem w którym możemy się poruszać pojawiają się przepaści, które bardzo utrudniają zadanie. Dodatkowo zabronione jest krzyżowanie się pasków. Musimy przemyśleć każdy ruch, by w jakikolwiek sposób doczłapać się do wyjścia.

pol2

Gracze mogą wybrać trening, przejść jeszcze raz tutorial, bądź po prostu rozpocząć prawidłową zabawę. Gwarantuję, że emocje są bardzo pozytywne a wyzwania bardzo trudne.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button