Oddwings Escape – Small Giant Games znowu w formie

Oddwings Escape to gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę ptaszka szybującego w powietrzu. Wbrew pozorom, Oddwings Escape to nie kolejny ,,tap tap”. To naprawdę fantastyczna zabawa dla osób lubiących spore wyzwania. Bierzcie więc do rąk swoje urządzenia i dajcie się ponieść wietrzykowi ;)

Pierwszym plusem zauważalnym od momentu uruchomienia produkcji jest polska wersja językowa. Zabawne dialogi od razu przywołują uśmiech na usta. Co więcej – uśmiech ten nie schodzi przez długi czas :)

Naszym zadaniem w aplikacji jest odkrywanie wysp na własnych skrzydłach. Korzystając z ekranu dotykowego, sterujemy jednym z bohaterów. Staramy się zbierać monety, serduszka i inne gadżety, unikając jednocześnie zderzenia z bombami i ścianami.

Serduszka są niezmiernie ważne. To dzięki nim nasza postać ma siłę latać. Kiedy pasek odmierzający ich poziom zacznie spadać, będzie to oznaczało tylko jedno – konieczność szybkiego zgarnięcia serducha. W przeciwnym razie skończymy swoją przygodę na danej planszy.

Każdego bohatera można ulepszać. Walutą umożliwiającą poprawianie umiejętności, są złote monety. Za klucze kolekcjonowane w trakcie lotu możemy między innymi kupować nowych bohaterów, posiadających ,,wrodzone” już zdolności.

Co tu dużo mówić – gra po prostu wymiata. Jest fenomenalna w każdym calu i polecam ją wszystkim. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji jej przetestować, szybko nadróbcie swoje zaległości :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button