Na wypadek – przydatna aplikacja dla kierowców

Jesteście kierowcami? Świetnie się składa, bo aplikacja Na Wypadek skierowana jest do osób posiadających środki transportu. Nawet jako pasażerowie możecie korzystać z programu, by na przykład podczas kolizji móc pomóc poszkodowanym, czy szybko sprawdzić ważność polisy dowolnego pojazdu.

adfa

Zaczynając korzystać z narzędzia, warto zapisać wszystkie dane swojego auta. Jeżeli (nikomu tego nie życzę) podczas jazdy przydarzy Wam się stłuczka, bądź poważna kolizja, będziecie wiedzieć co robić. Pierwszym krokiem jest wpisanie swojego numeru rejestracyjnego oraz numeru VIN – dzięki tym danym aplikacja automatycznie wyszuka informacje dotyczące ważności ubezpieczenia (podobnie jak robi to Policja podczas rutynowych kontroli).

Zapisane pojazdy pozostaną w pamięci aplikacji i podczas nieprzyjemnego zdarzenia szybko będziemy mogli dokonać koniecznych czynności, w tym sfotografować auto po wypadku, udokumentować w inny sposób sytuację, oraz sprawdzić ważność polisy innych poszkodowanych.

Dodatkowo narzędzie zostało wyposażone w przydatny samouczek, który świetnie sprawdza się podczas stresujących momentów. Wystarczy kliknąć w ikonkę ,,kolizja”, by krok po kroku wykonywać polecenia. Jeżeli podczas wypadku są poszkodowani, możemy z poziomu programu wykonać telefony na numery specjalne. Otrzymujemy również instrukcje odnośnie stawiania znaków ostrzegawczych, udzielania pierwszej pomocy, zabezpieczania auta i trasy.

54ad

W mojej opinii Na Wypadek to bardzo przydatny wynalazek, dzięki któremu będziemy czuć się bezpieczniej za kierownicą, szczególnie podczas zimowych wypadów. Stłuczki to rzecz normalna – spisanie protokołu za pośrednictwem smartfona to nowoczesna i bardzo przydatna opcja. To samo tyczy się sprawdzania ważności polis.

Dodatkowo w naprawdę awaryjnej sytuacji z narzędzia mogą skorzystać służby, kiedy to my ulegniemy wypadkowi. Podsumowując -aplikacja jest darmowa i każdy kierowca powinien mieć ją na swoim urządzeniu chociażby ze względu na własne bezpieczeństwo :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button