Move the Walls – jak daleko uda Ci się polecieć?

Move the Walls to prosta zręcznościówka oferująca całkiem fajną zabawę. Nie mogę powiedzieć, by gra pochłaniała na godziny, lecz z pewnością spodoba się osobom lubiącym dynamiczną akcję i minimalistyczne pomysły.

egqe

Cała zabawa polega na tym, by przeprowadzić pędzącą w górę postać (niezależnie od jej wyglądu), maksymalnie daleko, bez powodowania kraks. Zderzenie następuje w momencie, w którym nasz bohater zetknie się z poziomą przeszkodą.

Posiadamy umiejętność poruszania ścianami. Robimy to, przeciągając palcem w prawo, bądź w lewo. Taki ,,myk” sprawia, że niebezpieczeństwo się cofa, pozostawiając nam puste miejsce do lotu.

gwgwrg

Podczas gry przychodzi nam zbierać złote monety. Są one potrzebne do odblokowywania kolejnych tematyk. Zmiana dotyczy jedynie oprawy audiowizualnej. Przykładowo – balony i kolce zamieniają się w bobra i drewniane paliki. Wszystko dla gracza, który ma ochotę na odpoczynek dla oczu.

Jeżeli chcecie sprawdzić się w Move the Walls, pobierajcie. Jestem pewna, że nie pożałujecie, a w chwili znudzenia po prostu na jakiś czas odpoczniecie od aplikacji. Warto jednak na swoim urządzeniu posiadać tego typu gierkę. Sprawdza się świetnie na kibelku, podczas krótkich podróży samochodem (jako pasażer!), czy przerw w trakcie zajęć szkolnych.

qvqe

Jeśli zabawa spodoba Wam się na tyle, byście chcieli podzielić się osiągnięciami z przyjaciółmi, możecie to zrobić z poziomu menu głównego. Zagranie na nosie przyjaciołom to zawsze dobra frajda ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button