Marvel Contest of Champions – walka komiksowych bohaterów i złoczyńców

Marvel Contest of Champions to nowość, która pojawiła się wczoraj na łamach Google Play, oraz AppStore. Fani komiksów Marvela mają okazję pobrać produkcję z ukochanymi bohaterami za darmo i cieszyć się zdecydowanie mistrzowskimi pojedynkami.

Gra jest bijatyką, co oznacza, że gra będzie musiał wcielić się w rolę jednej z postaci, by stoczyć walkę z rywalem. Do wyboru mamy całą masę znanych i mniej znanych bohaterów z komiksów. Przyjdzie nam rozgrywać pojedynki klasyczne (pomiędzy postaciami, które zawsze ze sobą walczyły), jak i mniej standardowe – treningowe.

W trakcie swojej zabawy użytkownik będzie zbierał kolejnych bohaterów do swojej kolekcji, by móc ich systematycznie trenować, ulepszać, czy sprzedawać. Poziom trudności rośnie wraz z osiąganiem wyższych poziomów doświadczenia. O ile początkowo Hulk jest do pokonania ,,jednym palcem”, o tyle dalej nie jest już tak prosto.

By móc toczyć niektóre walki, należy odpowiednio się do nich przygotować, ulepszając na przykład swojego bohatera. To kosztuje. Czy z zarabianych w grze pieniędzy jesteśmy w stanie ,,wyżyć”? Czy może mikropłatności okażą się jedyną opcją? To zależy. Jeżeli chcemy szybko awansować, musimy być przygotowani na wydatek w prawdziwych pieniądzach. Jeżeli chcemy trochę poczekać, by dorobić się samemu, osiągniemy sukces bez dokładania grosza do zabawy.

Teraz kilka słów o samej walce. Jest wyjątkowa, gdyż mamy nad nią pełną władzę. Stawiamy się po jednej stronie pojedynku i decydujemy o wykonywanych ruchach. Mówiąc wprost – sterujemy naszym bohaterem.

Grafika w aplikacji jest piękna. Nie ma się co dziwić – w końcu to studio Kabam i znany wszystkim Marvel. Jako fanka Spidermana zdecydowanie pozostawię tytuł na swoim urządzeniu. Wam polecam to samo – świetna bijatyka dostępna za darmo ;)

Pobierz w AppStore (banner poniej), bądź w Google Play.

icon
Marvel Contest of ChampionsKabam Games, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button