Manuganu 2 – druga część popularnego runnera już w sprzedaży

Manuganu 2 to runner, który w końcu doczekał się drugiej części. Historia głosi, że pewnego dnia mały chłopiec i jego najlepszy przyjaciel bawili się w najlepsze, gdy nagle złe moce porwały białą istotkę i zamknęły ją w uwięzi. Zadaniem naszego bohatera (i nas jednocześnie), jest dostanie się na szczyt góry, by uwolnić kolegę.

Sterowanie w grze od Alper Sarikaya jest bardzo wygodne, gdyż odbywa się za pomocą gestów. Całą akcję widzimy z boku, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie ocenić wszystkie przeszkody widoczne przed bohaterem. Gra składa się z kilkunastu poziomów, podzielonych na kilka światów. Po przejściu jednego epizodu przychodzi nam się rozprawić z bossem, co często jest najtrudniejszą sztuką.

Podczas gry zbieramy niebieskie żetony, staramy się zmieścić w wyznaczonym czasie i uzbierać wszystkie 3 bonusowe fanty. Jeżeli nam się poszczęści, dostaniemy cały pakiet gwiazdek (3 sztuki).

Wśród przeszkód jakie spotkamy w gierce, pojawią się kaktusy, przepaści, kamienie, liany, ruchome rzeźby chcące nas ,,wykopać” z planszy, oraz inne. Dzięki sprytnemu systemowi sterowania opierającemu się na biegu, skokach, podwójnych skokach i zatrzymaniu, jesteśmy w stanie szybko opanować zasady i przejść do prawdziwej walki o przyjaźń.

Grzybki świecące na czerwono, czy niebiesko są naszymi sprzymierzeńcami. Dzięki nim możemy skakać wyżej – służą za swego rodzaju trampoliny. Nie warto ufać zwierzętom – słodkie papugi latające w naszej okolicy robią więcej szkody niż pożytku. Należy ich unikać za wszelką cenę.

W grze znajdziemy miejsca zapisów gry. Widoczne na pierwszym screenie rzeźby ze szczerbatymi paszczami gwarantują – w razie porażki – rozpoczęcie zabawy od zapisanego momentu. To wielki plus biorąc pod uwagę niezbyt krótkie poziomy. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

icon
Manuganu 2Alper SarikayaGames4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button