Lift Me Up! – odlotowy byczek

Lift Me Up! to bardzo kolorowa i zabawna produkcja, w której staramy się dopomóc bykowi i krowie. Parka została rozdzielona przez balony, które nierówno uniosły je do góry. Za pomocą kilku sztuczek, będziemy musieli sprawić, by zwierzaki znalazły się na takim samym poziomie.

Na początku mamy podgląd trzech epizodów. Każdy charakteryzuje się innymi szatami graficznymi, oraz zadaniami. Oczywiście dostępny jest na wstępie tylko pierwszy, lecz szybko można awansować do kolejnych. W grze zbieramy gwiazdki, które są przeliczane na punkty. Im więcej uda nam się ich zebrać, tym szybciej będziemy mogli przejść dalej.

Nasze zadanie w opisywanej grze będzie polegało na takim operowaniu helem, aby balony, które zostały przyczepione do zwierzaków, mogły wzbić chmurki w powietrze, sprawiając, że parka będzie do identycznej wysokości.

W produkcji studia Fich Publishing mamy do czynienia z połączeniem gry zręcznościowej z logiczną. Zależnie od poziomu, będziemy musieli napełniać balony w taki sposób, aby były podobnej wielkości, co pozostałe, bądź przebijać nadmiar tych, które nie są nam potrzebne.

Muszę trochę ponarzekać na tutorial – jest mało przejrzysty i zasadniczo nie można się z niego dowiedzieć niczego sensownego na początku gry. Musiałam na swoich błędach sprawdzić, o co chodzi w zabawie. Okazało się, że pozostałam w grze na dużo dłużej, niż początkowo zamierzałam. Etapy przechodzi się dość szybko, lecz nie mogę powiedzieć, że bez powtórek. Mamy zwykle trzy szanse na pompowanie. Jeżeli którąś zmarnujemy, zwykle nie udaje nam się już podołać wyzwaniu.

Pompowanie balonów odbywa się za pomocą przytrzymywania palca na białej chmurce. Czerwone obiekty unoszą cały obłok do góry. Mają jednak swoją maksymalną objętość. Jeżeli przesadzimy z powietrzem, pękną, powodując konieczność rozpoczęcia zabawy od początku. Na górnym pasku możemy zauważyć upływający limit miejsca w balonie. Jak dla mnie, cała gra jest słodka i przyjazna. Aż miło jest grać :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button