Launchery dbające o porządek na pulpicie

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy, które z powodzeniem zastąpią typowy ekran startowy w systemie Android. Ponadto przedstawiła oryginalną aplikację „Wallpaper Creator – Granimator” do tworzenia tapet oraz „Tayasui Sketches” – kolejny wart uwagi program do rysowania na iPadzie.

Twórcy aplikacji „Wallpaper Creator – Granimator” współpracowali z wieloma artystami, by za darmo udostępnić użytkownikom różnorodne materiały świetnej jakości. To naprawdę oryginalny i bardzo dopracowany program do tworzenia tapet.

20140716-oa-odc-93.Still004

„Tayasui Sketches” umożliwia nam proste i intuicyjne rysowanie na ekranie iPada. Wszystkie funkcje działają w nim perfekcyjnie. A możliwość oglądania prac innych użytkowników jest bardzo przyjemna i inspirująca.

W pojedynku spotkały się natomiast programy, które z powodzeniem zastąpią typowy ekran startowy w systemie Android. Nie tylko automatycznie pogrupują one aplikacje zgromadzone w naszych urządzeniach, ale również stopniowo będą dostosowywały się do potrzeb użytkowników. Angelika porównała „EverythingMe” i „9 Cards Home”

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close