Lastronaut – a kiedy roboty nabywają zdolność myślenia…

Świat w Lastronaut jest pikselowy. Gracze lubiący gierki w oprawie retro z dużym prawdopodobieństwem pokuszą się o przetestowanie produkcji i być może zaprzyjaźnienie się z nią na dużo dłużej.

Lastronaut to opowieść o tworzeniu robotów. Po raz pierwszy udało się naukowcom wytworzyć robota zdolnego do odczuwania emocji. Nie sądzili, że sprawy nabiorą takiego obrotu. Maszyny stały się potworami, przed którymi należy uciekać. Tak też robi główny bohater produkcji – opuszcza planetę, zabijając przy tym wszelkie istoty, jakie stają mu na drodze.

Sterowanie bohaterem odbywa się przy pomocy dotykania prawej, bądź lewej strony ekranu. Pacając w lewo, podskakujemy, w prawo, oddajemy strzał. Zależnie od tego, jaką broń posiadamy, wystrzeliwujemy rakiety, bądź powalamy laserem.

Na planszy praktycznie wszystko jest niebezpieczne i jeżeli nie zostanie zniszczone, bądź przeskoczone, zabije nas. To zmusza gracza do wyjątkowego skupienia. Dodatkowo, autorzy oferują użytkownikom monitorowanie swojej pozycji na liście globalnej.

Nie ma czegoś takiego jak ulepszanie poprzez mikropłatności. Wszystkie fanty dostępne do zebrania są na ekranie. Cieszy mnie to, bo nie przepadam za płatnościami wewnątrz aplikacji.

Swoimi osiągnięciami można podzielić się przy pomocy portali społecznościowych. Do tej pory nie rozumiem sensu robienia tych rzeczy, jednak autorzy (Darrin Henein) stwierdzili, że specjalnie dla mnie nie będą zmieniać trendów i zaoferują to, co zwykle znajdujemy w podobnych produkcjach :)

Gra prezentuje się całkiem fajnie. Jest pikselowa, więc nie każdy będzie zachwycony. Ja retro-produkcje uwielbiam, więc nie mam absolutnie żadnego ,,ale”. Polecam :)

icon
LastronautDarrin HeneinGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button