Gun Strike – najbardziej ekscytująca gra FPS!

Czy kiedykolwiek miałeś chęć zagrania w grę FPS? To możliwe dzięki Gun Strike!

Gra ta na pewno wywoła uśmiech na waszej twarzy, gdyż została wykonana fantastycznie. Można się od niej strasznie szybko uzależnić. Gra relaksuje.

Aby stwierdzić czy gra wam się podoba czy nie wcale nie musicie się w nią zagłębiać. Myślę, że odpowiedzieć na to pytanie można już po pierwszym etapie.

Pewnie jak się domyślacie celem gry jest zabicie przeciwnika, który za wszelką cenę pragnie was zniszczyć. Musicie bardzo uważać, ponieważ często jest tak, że wróg wyskakuje nagle i mamy dosłownie ułamki sekund aby zareagować. Do wyboru masz ok.30 broni.

Oczywiście jak w każdej grze są minusy, a tu jedynie nawala sterowanie. Oczywiście można się do niego przyzwyczaić, jednak wielu graczy uważa, że wymaga ono zmiany.

Istnieje aż 80 poziomów, które są umieszczone na 8 mapach, przez co mamy zróżnicowanie środowiska w jakim rozgrywamy akcje.

W wielu grach napotykacie mikropłatności. Są one najbardziej krzywdzącym gry elementem. Jednak w Gun Strike wszystkie pieniądze możesz zdobyć w trakcie gry! Nie musisz wydawać prawdziwych pieniędzy na zakup dodatków, aby ulepszyć grę. Czyż to nie jest cudowne?

Zaletą są również bardzo realistycznie i różnorodnie wykonane efekty. Rytmiczna muzyka w tle Czytając opinie graczy tak naprawdę nie znalazłam ani jednego negatywnego komentarza.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button