Gleamer – laserowe odbijanko

Jeżeli przepadacie za grami platformowymi, a do tego jesteście zwolennikami prostych rozwiązań w kwestii sterowania, na pewno przypadnie Wam do gustu gra o nazwie Gleamer, którą miałem okazję niedawno testować.

Najważniejszym elementem, bo nie można raczej nazwać tego głównym bohaterem, gry Gleamer jest kwadrat w żółtym, neonowym kolorze. Naszym celem jest zebranie wszystkich znajdujących się na planszy świecących punkcików. Aby to uczynić, musimy skakać po platformach o przeróżnych kształtach i kolorach . Nic nowego i trudnego? Nie do końca.

W Gleamer sterowanie zostało ograniczone do minimum. Nie mamy tutaj nawet możliwości wybrania kierunku, w którym ma poruszać się kwadrat. Ten najpierw zawsze idzie w prawą stronę, a ewentualna zmiana spowodowana jest odbiciem od ścianki. Ten niecodzienny system kierowania wymusza na nas obranie odpowiedniej taktyki, co tylko urozmaica zabawę.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali dla nas aż 50 poziomów. Pierwsze są łatwe, z biegiem czasu robi się jednak dużo, dużo trudniej. W każdym levelu chodzi przede wszystkim o zdobycie jak najlepszego wyniku czasowego. Uwierzcie mi, że jeśli będziecie chcieli osiągać naprawdę dobre rezultaty, przyjdzie Wam się namęczyć.

Co do wyglądu apki, mogę powiedzieć tylko jedno – jest dobrze. Neonowy, czy jak kto woli laserowy, klimat bardzo pasuje do tej produkcji. Z dźwiękami jest nieco gorzej, ale nie przesadzałbym z negatywną oceną.

Gleamer do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button