Fruit Sorter – pracuj w sortowni owoców

Mobilne hity, takie jak chociażby Fruit Ninja, zaczynają pomału nudzić się większości użytkowników smartfonów. Jeśli Ty również należysz do grona osób mających dosyć przecinania owoców, to  bez wątpienia powinna spodobać Ci się inna produkcja z owocami w tle, a mianowicie Fruit Sorter – gra, która, według nas, ma szansę stać się wkrótce bardzo popularną produkcją wśród wszystkich fanów mobilnych aplikacji.

Zasady opisywanej w tym wpisie gry są wręcz banalne. Wiadomo jednak nie od dziś, że właśnie gry z nieskomplikowanymi regułami są najlepsze, tak więc brak rozbudowanej fabuły we Fruit Sorter można – przynajmniej według nas – zaliczyć bardziej do zalet, aniżeli do wad.

W najnowszej aplikacji stworzonej przez studio Netox gracz wciela się w rolę pracownika sortowni owoców. Jak nietrudno się domyślić, zadaniem osoby grającej jest zbieranie z taśmy produkcyjnej świeżych owoców i niedopuszczenie do tego, by trafiły one do specjalnego mieszalnika.

Mimo że w pierwszej chwili większość z naszych Czytelników może stwierdzić, iż Fruit Sorter nie jest produkcją godną ich uwagi, warto napisać, że opisywana przez nas produkcja zawiera aż trzy tryby gry (Normalny, Time Attack i More Fruits), a także pozwala nam na wykonywanie różnych kombinacji podczas sortowania, dzięki którym zbieramy jeszcze więcej punktów.

Jeżeli więc szukacie gry na podróże komunikacją miejską, to na pewno nie będziecie żałować jeśli uruchomicie w autobusie właśnie Fruit Sorter.

Pisząc o produkcji Netox’a, nie możemy też na pewno pominąć kwestii grafiki i dźwięku. Bo choć Fruit Sorter nie należy do aplikacji posiadających trójwymiarową grafikę, naprawdę miło spędza się przy nim czas.

Fruit Sorter można pobrać z Google Play (bezpłatnie) oraz AppStore (0.79€).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button