Frocket – żaba z rakietą w pupie

Frocket to świetna produkcja zręcznościowa, w której obsługujemy drewniane wyrzutnie rakietowe. Naszym celem jest zebranie odpowiedniej ilości gwiazdek w etapie, jak i wystrzelenie żaby w kosmos. Szanowna istota posiada przy kuperku rakietę. Najlepiej, kiedy porusza się za pomocą specjalnych elementów, które z naszą pomocą, mogą skierować ją w odpowiednią stronę. Wystarczy pacać ekran w odpowiednim momencie, aby przejść do kolejnego levelu.

Wyrzutnie wyglądają trochę jak kosze na śmieci, bądź na kiszoną kapustę. Nic bardziej mylnego. Kiedy żaba znajdzie się w środku, może zostać wystrzelona na daleką odległość. Spotkacie się z pewnością z różnymi rodzajami wspomnianych wyrzutni. Niektóre do swojego uruchomienia, będą potrzebować jedynie kliknięcia w obojętnie którym momencie, inne będą odpalać automatycznie. Jeszcze inne będą wielokierunkowe, przez co gracz będzie musiał wyczekać chwilę, w której strzałka wskaże odpowiedni kierunek.

Podczas gry mamy okazję na zbieranie świecących motyli. Poza owadami, kolekcjonujemy gwiazdki. Jedna wystarczy, aby uzyskać awans do kolejnego levelu. Zwykle jest tak, że kolejne świecidełka są ulokowane w dość niebezpiecznych, bądź niewidocznych miejscach.

Nieodłącznym elementem gier zręcznościowych są przeszkadzajki. We Frocket znajdziecie przede wszystkim obiekty, które miażdżą postać, jeżeli w nieodpowiednim momencie odpali wyrzutnię.

Za zebrane świecidełka, można kupić wiele przydatnych rzeczy. Power-upy, jakie mogą przydać się w grze polegają między innymi na wyznaczeniu trajektorii lotu, spowolnieniu czasu na kilka sekund, drugie życie, które uruchamiane jest po porażce.

Jeżeli chodzi o wygląd gry – spodziewałam się, że nie będzie to rewelacja. Na szczęście bardzo się pomyliłam. Wszystko jest ładne i kolorowe. Jeżeli chodzi o ścieżkę dźwiękową – nie jest męcząca i nakręca do dalszej gry. Do przejścia są dziesiątki różnorodnych leveli, dzięki czemu mamy gwarancję, że nie będziemy się nudzić przez długie godziny.

Autorzy (studio Ganz), przygotowało dla swoich użytkowników wiele ciekawych światów, które możliwe są do odblokowania dopiero po przejściu poprzednich leveli. Szczerze polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button