FirePiggy – przywal świni z armaty

FirePiggy to zabawna produkcja, w której staramy się zbombardować zieloną świnkę. Zasady gry są dość specyficzne i wcale nie takie proste, jak to by mogło się wydawać. Dysponujemy czołgiem, na którym dumnie stoi armata. Nad całą maszyną unosi się zielona łuna. Kiedy przeciągniemy pacem z czołgu na świnkę, uruchomimy pocisk. Innymi słowy – to my kierujemy jego lotem.

Aplikacja studia 3g60 zawiera 50 leveli. Muszę przyznać, że już przy bodajże trzecim poziomie miałam spore problemy z załatwieniem obiektu. Mamy ograniczoną ilość czasu na dotarcie do świnki. Po drodze spotykamy się z wieloma przeszkodami, które skutecznie utrudniają prowadzenie pocisku.

Wyrzucony z czołgu pocisk, musi mieć czysty tor lotu. Aby zapewnić mu takie warunki, musimy tak operować palcem, aby nie dotknąć żadnego innego przedmiotu, poza gwiazdkami i świnią. Nasz ofiara zwykle ukrywa się w najdrobniejszych zakamarkach, przez co jest bardzo trudnym celem. Co więcej – ograniczenie w czasie sprawia, że strzały należy wielokrotnie powtarzać.

Wspomniane gwiazdki umożliwiają zebranie większej ilości punktów. Maksymalnie w poziomie można zebrać 3 sztuki (jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło). Wystarczy, rysując tor lotu na ekranie, zahaczyć o złote świecidełko, a następnie kontynuować dalsze malowanie. Początkowo może to być dość trudne, jednak z czasem da się zrobić.

Powiem szczerze, że nie spodziewałam się tak dobrej zabawy. Aplikacja jest obecnie przeceniona, dzięki czemu można ją nabyć za darmo. Nie wiem jak długo potrwa promocja, więc warto się spieszyć. Teoretycznie produkcja została zakwalifikowana do łamigłówek. Moim zdaniem jest to typowa zręcznościówka. Bez sprawnych palców nie zdziałamy za dużo. Polecam wszystkim grupom wiekowym!

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
FirePiggy志超 许GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button